trasa

Busy do Anglii Jak wygląda Podróż

Okres świąt to czas, kiedy pragniemy być z bliskimi, spotkać się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi, pobyć choć chwilę z rodziną. Gdy dzielą nas tysiące kilometrów wydaje się to niemożliwe lub bardzo trudne do realizacji. Koszty, rezerwacje, spakowanie się do jednej walizki, lot samolotem… to niektórych wręcz przeraża i paraliżuje. Zostają więc na miejscu, tęskniąc. A gdyby tak porzucić myśl o samolocie i wybrać się busem do Anglii? Czy to możliwe? Tak! Nasze busy do Anglii są tanie, wygodne i bezpieczne. Dają szansę zabrania wielkiego bagażu i nie wymagają rezerwacji z miesiącami wyprzedzenia. Bus do Anglii zabierze Cię prosto na wskazany adres. Nie musisz martwić się o przesiadki czy przejazdy z lotniska. Kierowca przyjedzie pod Twój dom, zabierze Cię i Twoje bagaże, by dowieźć Cię prosto pod drzwi bliskiej Ci osoby.

Planujesz wakacje i marzy Ci się zwiedzanie Londynu, poczucie klimatu angielskiej knajpki i wypicie herbatki five o’clock? Kochasz mini coopery i angielski humor? A może chcesz poćwiczyć swoje umiejętności językowe i sprawdzić, czy zdołasz poradzić sobie z brytyjskim akcentem? Wybierając się na wakacje na Wyspy Brytyjskie, wybierz nasze tanie przewozy. Busy do Anglii kursują trzy razy w tygodniu, wyróżniają się wygodą i komfortowym wyposażeniem. Każdy bus do Anglii posiada WiFi, odtwarzacz DVD, wygodne fotele z optymalną przestrzenią na nogi oraz inne udogodnienia, dzięki którym podróż jest bezpieczna i komfortowa. Bus do Anglii przeprawia się promem, co może być świetną okazją do zakupów, zjedzenia czegoś ciepłego i przygody. Poczuj klimat wakacji już w trakcie podróży, ciesz się każdą chwilą i wypoczywaj podróżując naszymi tanimi busami do Anglii.

Na czym polega usługa Busy do Anglii Door to door? To niezwykle wygodne dla podróżującego rozwiązanie. Zamówione busy do Anglii odbierają swoich podróżnych z miejsca, które wcześniej wskazali. Może to być własne mieszkanie, zakład pracy, czy na przykład parking. Kierowca przyjedzie po Was punktualnie, pomoże zapakować Wam bagaże do luku bagażowego i omówi szczegóły podróży. Bus do Anglii przeprawi się promem, by zawieźć swoich podróżujących na wskazany przez nich adres. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba się martwić o przesiadki, przepakowanie, umawianie dodatkowego transportu. Kierowca świetnie zna trasę i dzięki logistycznym rozwiązaniom szybko, sprawnie i bezpiecznie dociera do obranego, wcześniej ustalonego celu. Komfort podróży busem, bezpieczeństwo i wygoda sprawiają, że nasi klienci często wybierają nasze tanie przewozy Polska-Anglia.

Razem nie tylko raźniej, ale także taniej. Dla zorganizowanych grup, młodzieży i rodziców z dziećmi oferujemy rabaty oraz zniżki. Warto zapoznać się z naszym cennikiem i wybrać bus do Anglii. Nasze przewozy do Anglii są tanie, wygodne i bezpieczne. Posiadamy dziewięcioosobowe busy marki Mercedes, które zawiozą podróżujących pod wskazany adres. Dzięki udogodnieniom takim jak wygodne, miękkie fotele, odtwarzacze DVD, WiFi oraz praktyczne lampki zapewniające przyjemne oświetlenie także w nocy, podróż upłynie Państwu w miłej atmosferze, unikniecie nudy oraz wypoczniecie. Odpowiednia ilość wolnej przestrzeni na nogi pozwoli przyjąć wygodną pozycję każdej z osób przebywających w busie. Busem do Anglii wyjeżdżają w poniedziałki, czwartki i piątki, zabierając swoich pasażerów ze wskazanego przez nich miejsca. 

 Tanie busy do Anglii pozwolą Państwu zrealizować marzenia o podróży w każdy zakątek Wysp Brytyjskich. Zapewniamy komfortową, bezpieczną i sprawną podróż z zawodowymi kierowcami, dla których Państwa bezpieczeństwo, komfort oraz punktualne dotarcie do celu to priorytet. Busy do Anglii wyposażyliśmy w taki sposób, by podróżując mogli Państwo wypoczywać i cieszyć się każdą chwilą. Wygodne fotele, przestronne wnętrze i optymalna ilość wolnego miejsca w okolicach nóg sprawia, że mogą Państwo przyjąć wygodną, swobodną pozycję i bud do Anglii okaże się zdecydowanie bardziej komfortowy od ciasnego miejsca w samolocie. Nasze przewozy do Anglii cechuje nie tylko niska cena, ale przyjemna, przyjazna atmosfera. Warto zapoznać się z naszą ofertą i planując zwiedzanie Wysp Brytyjskich, wybrać tanie busy do Anglii.


Planujesz odwiedzić kogoś bliskiego w Anglii? Chcesz mu zrobić niespodziankę i nagle zapukać do jego drzwi? Chciałbyś przyjechać do przyjaciół, ale boisz się, że sobie nie poradzisz na lotnisku, a Twoje auto nie nadaje się do tak długiej podróży? A może przeraża Cię jazda po lewej stronie jezdni lub pytanie o drogę w języku angielskim? Jeśli dotyczą Cię te obawy, nie przejmuj się i nie bij się z myślami. Po prostu… wybierz bus do Anglii. Nasze tanie przewozy Polska-Anglia zapewnią Ci komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Nie musisz martwić się o nic. Zamów busa, spakuj się i czekaj na niego w swoim domu. Kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie i zawiezie pod umówiony adres. Żadnych przesiadek, żadnego przepakowywania. Żadnego błądzenia i żadnego stresu. Busy do Anglii to naprawdę świetne rozwiązanie dla każdego!